Volnočasové aktivity 2017: 

Po     Ind. konzultace dle dohody
Út     13:30 - 16:00   VÝTVARNÁ DÍLNA A HERNA            
St     13:30 - 16:00  VÝTVARNÁ DÍLNA  A HERNA
Čt      Indiv. vzdělávání  (nutno domluvit)
Pá     09:00 - 11:00   VÝTVARNÁ DÍLNA  A HERNA
         

Plán aktivit  zde: 

 


Zapůjčení odborné literatury a jiných publikací

Připravili jsme pro Vás seznam odborné literatury a jiných publikací, které Vám poskytnou řadu informací a snad i inspiraci, jak s Vašimi dětmi pracovat. Některé publikace si můžete u nás zapůjčit.

Literatura:


Zapůjčení didaktických pomůcek a hraček

Zajistili jsme pro Vás a Vaše děti řadu zajímavých didaktických pomůcek a hraček, které si můžete u nás zapůjčit a vyzkoušet. 

Hračky: 


 


Víčka pomáhají

Naše sdružení se zapojilo do sběru PET víček, abychom alespoň málem mohli přispět těm, kteří to potřebují

Budeme velice rádi, pokud se k nám připojíte. Víčka můžete zanechat v naší provozovně.

Děkujeme Vám

V roce 2015 jsme věnovali víčka na podporu dětí s nemocí motýlých křídel.

V roce 2016 jsme víčka darovali mamince Štěpánka Vaňka


Jak na autismus

Nevíte si rady s autismem?            

Potřebujete více informací či poradit jak na to?

Domluvte si s námi schůzku a my Vám rádi poradíme, jak s Vaším děťátkem pracovat, jak pracovat s piktogramy, jak vzájemně komunikovat nebo jak vyrobit pracovní listy. Nečekejte a neztrácejte drahocenný čas. Již ve věku 3 let může Vaše dítě pracovat dle piktogramů a komunikovat s Vámi. Podporujte vývoj svých dětí, dříve či později uvidíte, co všechno Vaše děti zvládnou. Čím více se Vaše děti naučí, tím více budou spokojenější a klidnější.

Rádi Vám pomůžeme a ukážeme, jak na to.


Naše děti s DS

My, co máme doma čertíka nebo čertici s Downovým syndromem, víme, kolik času a úsilí musíme věnovat jejich výchově a vzdělávání. Příprava pomůcek a materiálů pro tuto těžkou práci nám často zabere mnoho času, proto bychom se s Vámi o naše zkušenosti rádi podělili a pomohli Vám na této nelehké cestě, která Vám zajisté bude přinášet také mnoho krásných zážitků a uspokojení. Děti s DS jsou vzdělavatelné a sami budete překvapeni, kolik toho dokáží, pokud se jim budete denně věnovat a pomáhat jim. Již 3-leté děti s DS dokáží rozeznávat písmenka, globálně číst a mnoho dalších věcí. Nevíte jak začít? Rádi Vám poradíme, vyslechneme Vás i pomůžeme. Naše zkušenosti jsou bohaté a chuť pomoci opravdu veliká. Nebojte se a domluvte si s námi schůzku.

Budeme se těšit na Vás i Vaše děti.


Webové stránky zdarma